JESTEM REKLAMODAWCĄ

Jak stworzyć kampanię?
Szczegóły znajdziesz w naszym poradniku krok po kroku - Jak stworzyć dobrą PRZYCIĄGAJĄCĄ reklamę.

W jaki sposób mogę zapłacić za reklamę?
Zasilić konto można poprzez szybkie płatności internetowe PayU. Płatności są księgowane 24 godziny na dobę.

Czy mogę doładować konto przelewem bankowym?
Wszystkie płatności odbywają się poprzez system płatności internetowych PayU. Wśród listy banków w których możesz zapłacić szybką płatnością jest też możliwość płatności zwykłym przelewem bankowym.

Czy otrzymam fakturę VAT?
Dla wszystkich wpłat wystawiana jest wystawiana przez nas faktura VAT. Faktura wysyłana jest w formie pliku PDF do druku po poprawnym zaksięgowaniu płatności.

Czy mogę edytować reklamę kiedy jest już wyświetlana na fanpage?
Niestety, nie ma takiej możliwości. Opublikowana czy czekajca na publikację na Faebooku już kampania nie ma możliwości edycji. Kampanię możesz oczywiście edytować przed kolejnym zakupem.

Co jeśli wydawca usunie reklamę po jej publikacji?
Wydawca ma obowiązek utrzymania reklamy tak długo jak to jest możliwe. W ciągu tygodnia od publikacji system weryfikuje, czy reklama nadal się wyświetla i w przypadku, gdyby została w tym czasie usunięta - pieniądze są zwracane na konto Reklamodawcy.

JESTEM WYDAWCĄ

Ile mogę na tym zarobić?
Samodzielnie ustalasz kwotę jaką chciałbyś zarobić na reklamie, która zostanie umieszczona na Twojej stronie. Od Ciebie tylko zależy więc ile możesz zarobić. Pamiętaj jednak o tym, żeby stworzyć konkurencyjną ofertę.

Jak dodać fanpage?
Zarejestruj się na Fanation.pl, następnie zaloguj się do serwisu. W zakładce “Wydawca” znajdziesz link “dodaj nową stronę”. Kliknij i przejdź do formularza w którym należy podać takie dane jak adres Fanpage, opis (w którym możesz zachęcić do kupna reklamy właśnie na tym fanpage), kategorię tematyczną Twojego fanpage oraz kwotę jaką chcesz zarobić za każdy post reklamowy na swojej stronie. Dodatkowo podaj też informację o grupie odbiorców Twojej strony (płeć i wiek), aby więcej reklamodawców mogło kupić u Ciebie posty reklamowe.

Czy jeśli nie mam firmy, to mój fanpage może być umieszczony na giełdzie?
Tak. Nie ma znaczenia czy masz firmę czy nie. Jako osoba prywatna możesz również zarabiać pieniądze na swojej stronie. Rozliczać będziemy się z Tobą na podstawie umowy o dzieło. Kiedy będziesz chciał wypłacić zarobione pieniądze, otrzymasz od nas dwa egzemplarze umowy o dzieło wraz z rachunkiem. Dokumenty trzeba będzie podpisać i do nas odesłać. Na takiej podstawie zostanie Tobie wypłacona na konto bankowe Twoja prowizja.

Nie mam 18 lat. Czy mogę zarabiać w Fanation?
Możesz zarejestrować się na Fanation.pl jeśli masz ukończone 16 lat a Twoi opiekunowie prawni wyrażą na zgodę.

W jaki sposób mogę wypłacić zarobione pieniądze?
Zarobione pieniądze możesz wypłacić wchodząc na własne konto i klikając w zakładkę “Wypłać”, zostaniesz poproszony o potwierdzenie swoich danych osobowych oraz numeru rachunku bankowego, dodatkowo możesz wskazać jaką kwotę chcesz wypłacić. Minimalna kwota do wypłaty to 100 zł a przelew wykonywany jest w ciągu maksymalnie 14 dni od otrzymania podpisanych dokumentów lub faktury w przypadku firm.

Czy jest jakaś minimalna kwota którą można wypłacić?
Tak, jest to kwota 100zł. Mniejszą kwotę, możesz zawsze przeznaczyć ją na reklamowanie własnego fanpage’a na Fanation.pl.

Jakie dane muszę podać do wypłaty?
Jeśli prowadzisz firmę, prosimy o uzupełnienie danych umożliwiających rozliczenie się w ten sposób, potrzebne będą zatem: Nazwa firmy oraz imię i nazwisko właściciela, adres siedziby, NIP oraz nr konta bankowego.
Jeśli nie jesteś przedsiębiorcą, prosimy o podanie imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, serii i numeru dowodu osobistego, oraz numeru konta bankowego. Dane te będą potrzebne do rozliczenia w formie umowy o dzieło.

Czy mogę wypłacić zarobione środki na konto PayPal?
Wypłaty dokonujemy wyłącznie w formie przelewu na konto bankowe.

Czy od wypłacanej kwoty będę musiał zapłacić podatek?
Od każdej zarobionej kwoty należy zapłacić odpowiedni podatek. W Fanation.pl odprowadzamy wszystkie należne podatki w imieniu naszych użytkowników a wysokość podatku jest każdorazowo widoczna na rachunku do umowy przy wypłacie.

Dodałem fanpage, ale kwota dla reklamodawcy jest większa niż ustaliłem. Dlaczego?
Fanation.pl działa na zasadzie giełdy i jego zarobkiem jest prowizja (w wys. 50%) którą dolicza do kwot które zarabiasz. Jest to prowizja potrzebna na utrzymanie giełdy i pozyskiwanie nowych reklamodawców dla Twojego fanpage. Ty zawsze zarabiasz tyle ile ustaliłeś dodając swój fanpage.

Czy mogę odrzucić jakąś reklamę?
Tak. Samodzielnie decydujesz którą kampanię chcesz opublikować a której nie chcesz. Na akceptację bądź odrzucanie kampanii masz 48 godzin - po tym czasie kampania jest automatycznie odrzucana.

Na jaki czas kupowana jest reklama? Czy mogę usunąć reklamę po jej opublikowaniu?
Reklama jest kupowana bezterminowo, więc po publikacji nie możesz usuwać jej ze swojego fanpage. System sprawdzi kilkukrotnie w ciągu tygodnia od publikacji, czy post reklamowy jest poprawnie wyświetlany, zanim naliczy Ci pieniądze za niego.

© 2013-2019 by Codia Sp. z o.o. | Realizacja Webhome.plDo góry