Z programu partnerskiego możesz skorzystać nawet jeśli nie jesteś właścicielem FanPage’a ani nie masz potrzeby zamieszczania reklam. Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym serwisie i będziesz go polecać! Za każdą transakcję kupna lub sprzedaży, poleconej przez Ciebie osoby, zapłacimy Ci 5% od jej wartości.

Przykład: Polecasz reklamodawcę który zleca kampanie reklamowe za 500 zł = zarabiasz na nim 25 zł. Jak polecisz 10 takich osób masz już 250 zł a kampanie reklamowe są kupowane przez reklamodawców miesiąc w miesiąc.

Pomyśl tylko, wystarczy, że zainteresujesz tym swoich znajomych którzy są właścicielami strony na Facebook’u lub tych, którzy prowadzą jakąś firmę albo mają jakiś produkt i chcieliby się zareklamować! Poleć im Fanation.pl i zarabiaj razem z nimi!

Przykład 2: Polecasz właściciela FanPage który u którego co miesiąc kupowane są różne reklamy za łączną kwotę 250 zł = zarabiasz na nim 12,50 zł. Jak polecisz 10 takich osób, to co miesiąc na Twoje konto będzie trafiała kwota 125 zł.

Jak to zrobić?
Wystarczy, że skopiujesz poniższy link partnerski i podzielisz się nim na Facebooku, blogu, czy wyślesz go znajomym - każda osoba która zapisze się z poniższego linku będzie Ci przynosiła DOŻYWOTNIO prowizję w wysokości 5%.

© 2013-2019 by Codia Sp. z o.o. | Realizacja Webhome.plDo góry